Elektromonáže a instalace

Jednou z hlavních činností firmy jsou již od jejího založení elektroinstalace a montáže jak v soukromých objektech, tak i v průmyslových a jiných budovách. Pomůžeme vám ať už stavíte rodinný domek, či velkou výrobní halu. Postaráme se o provedení elektroinstalace od A do Z v rozmumných termínech a za velmi výhodných cenových podmínek.
Pokud ale zrovna nestavíte novou budovu a potřebujete pouze opravu elektroinstalace či rekonstrukci stávajících rozvodů, jsme vám i v tomto případě plně k dispozici. Protažení nových rozvodů, osazení nových rozvaděčů, či pouze výměna starých vypínačů a zásuvek za novější je pro nás hračkou.

  Veřejné osvětlení

Další stěžejní činností firmy je oprava a údržba veřejného osvětlení. V rámci této služby jsme schopni poskytnout obcím a městům na Jižní Moravě komplexní služby při správě osvětlení jejich ulic a náměstí včetně např. jejich vánoční výzdoby. Služby zahrnují opravy či výměny pouličních lamp, rozvaděčů nebo i samotných rozvodů a uzemění ocelových sloupů veřejného osvětlení. Pro obce nebo firmy, které využívají místního pouličního rozhlasu jsme také schopni poskytnout základní údržbu systému rozvodů a koncových bodů rozhlasu.

  Hromosvody

Hromosvody a jejich montáž považuje spousta lidí za zbytečnost. Pro vaši bezpečnost a ochranu vašeho majetku je to ale velmi důležitá součást stavby. V současných klimatických podmínkách stoupá riziko velkých bouří a blesk svedený pomocí kvalitního a dobře udržovaného hromosvodu napáchá zanedbatelné škody oproti úderu do stavby bez hromosvodů. Požár, či zničená elektronika nebo další majetek potom několikanásobně mohou převýšit náklady na pořízení hromosvodu.
Naše firma vám navrhne nejlepší řešení umístění jímačů a svodů pro hromosvod a provede dodávku a odbornou montáž. Staré hromosvody vám opravíme, či zcela zrekonstruujeme a na opravený i nový hromosvodový systém vám dodáme výchozí revizi.

  Údržba a opravy

Jako každá správná elektrikářská firma též poskytujeme služby v oblasti údržby a oprav průmyslových strojů a zařízení pro firmy a živnostníky zabývající se např. dřevovýrobou, kovovýrobou apod.